About JRA

Щоб отримати запити про будь-які послуги, які надає NRAS, або отримати додаткову інформацію, зверніться до наших поширених запитань нижче, для загальних запитів напишіть на enquiries@nras.org.uk або зателефонуйте за номером 01628 823524.

Що таке РА?

Ревматоїдний артрит є аутоімунним захворюванням, що означає, що такі симптоми, як біль і запалення, викликані імунною системою, що атакує суглоби.Ревматоїдний артрит є аутоімунним захворюванням, що означає, що такі симптоми, як біль і запалення, викликані імунною системою, що атакує суглоби.

Симптоми РА

РА є системним захворюванням, що означає, що він може впливати на весь організм. РА виникає, коли імунна система атакує слизову оболонку суглобів, і це може викликати біль, набряк і скутість.РА є системним захворюванням, що означає, що він може впливати на весь організм. РА виникає, коли імунна система атакує слизову оболонку суглобів, і це може викликати біль, набряк і скутість.

Ліки від РА

РА є дуже мінливим станом, тому лікарі не розпочинають всіх пацієнтів однаково з однаковою схемою лікування.РА є дуже мінливим станом, тому лікарі не розпочинають всіх пацієнтів однаково з однаковою схемою лікування.РА є дуже мінливим станом, тому лікарі не розпочинають всіх пацієнтів однаково з однаковою схемою лікування.

Охорона здоров'я РА

Читайте про людей, які займаються лікуванням РА, моделі передового досвіду клінічної практики та інформацію про моніторинг РА.Читайте про людей, які займаються лікуванням РА, моделі передового досвіду клінічної практики та інформацію про моніторинг РА.Читайте про людей, які займаються лікуванням РА, моделі передового досвіду клінічної практики та інформацію про моніторинг РА.

Діагноз РА та можливі причини

РА діагностується за допомогою комбінації аналізів крові, сканування та огляду суглобів.РА діагностується за допомогою комбінації аналізів крові, сканування та огляду суглобів.РА діагностується за допомогою комбінації аналізів крові, сканування та огляду суглобів.РА діагностується за допомогою комбінації аналізів крові, сканування та огляду суглобів.